16 вересня 2022 року в м. Селидове Донецької області, захищаючи нашу країну від рашистів, трагічно загинув житель Гнівані Яроменко Олександр Михайлович, 1996 року народження.

Незважаючи на свій юний вік, Олександр вже мав бойовий досвід. У 2016 році брав участь в Антитерористичній операції на сході України, був поранений. Нагороджений відзнакою Президента України «За участь в Антитерористичній операції».

11 липня 2022 року Олександра було мобілізовано до лав Збройних Сил України, де хлопець відважно захищав нашу країну від російської нечисті.

Олександр був дуже життєрадісним, активним, веселим, добрим та чуйним хлопцем, мав багато вірних друзів, любив своїх близьких та життя. Завжди хвилювався за свою сім’ю, і навіть будучи на війні, не сказав матері, що перебуває у самому пеклі.

У загиблого залишилась мати, брат, дружина та бабусі. Усі мешканці громади висловлюють їм свої щирі співчуття..

Світла пам'ять мужньому захиснику, який загинув, виборюючи нам свободу.

Герої не вмирають!

Місце зустрічі загиблого та час прощання буде повідомлено згодом.