Сьогодні відбулось традиційне щорічне відзначення Дня народження українського композитора і поета-перекладача Петра Івановича Ніщинського. Зазвичай у Ворошилівці, де розташована могила композитора, це свято відбувається з численними запрошеними гостями, артистами та з проведенням фестивалю «Пісенні крила сивої зозулі».

Цьогоріч вшанувати пам'ять Петра Івановича зібралися представники громадськості, освіти, культури, місцевої влади та Вінницького обласного центру народної творчості. Як зазначили присутні, П.І. Ніщинський за своє життя не лише написав багато видатних музичних творів, а й широко пропагував українську мову, яка на той час зазнавала гоніння. Тим самим Ніщинський вніс неоціненний вклад в збереження українських традицій, в розвиток високої культури, свідомості та патріотизму українців. Саме ці цінності воїни України сьогодні захищають від російського агресора.