До уваги мешканців Гніванської громади!

?В країні йде війна і ми стараємося робити все можливе для ПЕРЕМОГИ!

14 жовтня в Гніванському міському будинку культури відбудеться «День донора», і кожен патріот зможе здати кров!

Запрошуємо жителів громади до акції!

?Графік: з 09.00 до 13.00 год

?Адреса: м. Гнівань, вул. Соборна, 90

?? Запис на здачу крові за телефоном: 0964538898

Звертаємо увагу??

• Зранку перед здачею крові необхідно поснідати. Напередодні відмовтесь від жирного, смаженого, гострого, копченого, молочних продуктів, яєць; рекомендується вживати солодкий чай, узвар, хліб, сухарі, крупи, макарони на воді без масла, соки, морси, компоти, мінеральна воді, овочі, фрукти), відмовитися від куріння та алкоголю. З собою мати документи, що посвідчують особу.

• Забір крові здійснюватимуть працівники Вінницького обласного центру служби крові.

? Увага! Якщо вам ще немає 18 років; ви маєте захворювання крові, вірусні гепатити, туберкульоз; мали операції з видалення органу; перебуваєте у стані вагітності чи народили дитину менше року тому; годуєте грудьми чи завершили грудне вигодовування менше трьох місяців тому, то здавати кров ЗАБОРОНЕНО!

Давайте вкотре об’єднаємося на шляху до ПЕРЕМОГИ!??

#Гніванська_міська_рада_інформує

??