В Гнівані згадали жертв Голодомору

Дата: 25.11.2022 16:18

90 років тому Голодомор криваво-чорними кольорами увійшов в історію нашої держави та відібрав життя мільйонів українців! На сторінках часопису держави навічно закарбовані імена безневинних людей, які померли від голоду– старих і молодих, дітей і ще ненароджених…

Щоб згадати в хвилинні мовчання усіх загиблих під час геноциду , на кладовищі зібралися працівники міської ради, освіти та культури Гніванської громади. Вони пригадали історію, спогади своїх дідусів та бабусь, які пережили цю біду, та поклали квіти до хреста жертв Голодомору. В вічній смуті затріскотіли вогники поминальних лампадок, розносячи світом запах колосків і хліба, який в 1932-33 роках українців відібрали кати.

Нагадуємо, що завтра 26 листопада о 16.00 год в Україні відбудеться щорічна акція «Запали свічку пам’яті». Закликаємо усіх зберегти пам'ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь та запалити свічку на своїх підвіконнях.

Не даймо згаснути голосам пам’яті!