Відповідно до плану заходів з підготовки та проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Гніванській міській територіальній громаді було проведено зустріч з внутрішньо переміщеними сім’ями, які проживають в одному з колективних центрів їх перебування.

Метою зустрічі було ознайомлення ВПО з законодавчими та нормативно-правовими актами щодо запобігання та протидії насильству.

У заході взяли участь поліцейські Відділення поліції №2 Вінницького РУП (м.Гнівань), спеціалісти відділу з соціальних питань та інформації Гніванської міської ради та спеціалісти Служби у справах дітей, соціального захисту та охорони здоров’я міської ради.

З членами сімей було обговорено види насилля, міфи про домашнє насильство. Надано інформацію щодо дій у разі вчинення насилля та контакти відповідальних служб.

Також поінформовано про дію спеціалізованих заходів протидії домашньому насиллю та діяльність спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства.