Щодо "живого коридору" в Гнівані 22 грудня

Дата: 22.12.2022 10:13

Сьогодні, 22 грудня, «живим коридором» у місті Гнівань, який організовуємо в 10.45, проїде, увага!, два траурні кортежі.

Перший рухатиметься з смт Тиврів по вулиці Соборній м. Гнівань у село Могилівка. Ним везуть тіло померлого захисника Андрія Мостового, який ніс службу в одному з прикордонних загонів та помер 19 грудня вдома, приїхавши на ротацію.

Другий рухатиметься з м. Вінниця за маршрутом: вул. Соборна – вул. Лісова – вул. Богдана Хмельницького – вул. Макаренка. Ним провезуть тіло загиблого Романа Кушніра до будинку, де він проживав (вул.Макаренка, 26), після чого кортеж рухатиметься в смт Тиврів.

Дуже просимо гідно зустріти полеглих воїнів та не розходитися завчасно і зачекати поки проїдуть дві процесії!