Запускати салюти, феєрверки та використовувати петарди під час дії воєнного стану – заборонено. Правопорушників, які ігноруватимуть обмеження будуть притягуватися, як до адміністративної, так і до кримінальної відповідальності. Також поліцейські разом з іншими профільними службами перевірятимуть дотримання законодавства щодо реалізації піротехніки на ринках та у роздрібно-торговельних мережах.

Усі факти порушення визначених обмежень та заборон, будуть фіксуватись поліцією, а правопорушники будуть притягуватись до відповідальності.

Закликаємо жителів Вінниччини з відповідальністю ставитись до використання піротехнічних виробів та не порушувати законодавство.

Громадяни можуть повідомити до поліції про відомі їм факти ігнорування вищезазначених заборон за номером «102»

Відділ комунікації поліції

Вінницької області