Гніванський сектор УДМС України інформує, що через війну українці були вимушені виїхати за межі країни. Але навіть під час перебування за кордоном виникає необхідність отримати ті чи інші документи, які потрібні для посвідчення особи та оформлення послуг в іншій державі.

Фото без опису

Відповідаємо на запитання, чи можна отримати вперше внутрішній паспорт після 18 років в центрах «Паспортний сервіс» в Польщі. 

Така можливість є в осіб, які досягли 14 річного віку, але яким ще не виповнилось 18 років. Вони можуть як отримати ID-картку вперше, так і відновити у Польщі втрачені або пошкоджені паспортні документи.

А от ті, хто вперше оформлює паспорт після досягнення 18-річного віку, можуть це зробити, звернувшись виключно до територіального органу або територіального підрозділу ДМС України, оскільки у цьому випадку потрібно пройти додаткову процедуру – встановлення особи.

Відтак, повноваження приймати документи для оформлення паспорта вперше після досягнення особою 18-річного віку у відокремлених філій ДП «Документ», які розташовані у Польщі, – відсутні.