Аби вберегти найцінніше – життя людини, кожного дня Вінницькі рятувальники проводять бесіди з населенням щодо дотримання ними основних правил безпеки. З цією метою 24 лютого, фахівці ДСНС провели планове профілактичне відпрацювання в селі Грижинці Гніванської територіальної громади Вінницького району.

Відвідуючи приватні садиби, фахівці Служби порятунку акцентували увагу мешканців села на посиленому контролі за безпекою дітей. Родинам, де є малолітні діти, нагадали про необхідність зберігати сірники в недоступному місці та пояснили їм, що у випадку пожежі необхідно негайно виходити з приміщення та повідомляти дорослих.

Традиційно, посилену увагу рятувальники приділили людям з так званої «групи ризику». Всім жителям громади, рятувальники рекомендували жителям пильнувати за справністю опалювальних печей, електрообігрівальних приладів та електромережі. Окрему увагу селян, фахівці ДСНС звернули на дотриманні алгоритму дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Також фахівці Служби порятунку провели інструктажі у трудових колективах місцевої школи та релігійної громади.