Фото без опису

З березня 2022 року благодійний фонд “Діти Героїв” (https://childrenheroes.org/) надає комплексну допомогу дітям, які втратили батьків. Якщо ви знаєте таких дітей – зверніться до фонду.

 

Благодійний Фонд “Діти Героїв” був заснований на другий місяць війни. Його місія – супроводжувати дітей, які втратили одного або обох батьків під час війни до повноліття. Наразі в фонді понад 3600 дітей, щотижня у фонд звертаються до 200 нових підопічних.

 

Фонд надає допомогу у шести напрямках:

  1. Екстрена допомога. Сюди також входить допомога в евакуації та інших термінових питаннях.

  2. Фінансова допомога. Кожен підопічний, що має відповідні документи, отримує першу фінансову допомогу у розмірі 5000 грн, також 2000 грн до дня народження, грошову допомогу на день захисту дітей та інші свята. Також, батькам допомагають здобути фінансову стабільність. Крім прямої фінансової допомоги діти отримують теплий одяг, взуття, засоби для навчання та розвитку.

  3. Соціалізація. З підопічними та опікунами працюють психологи та педагоги. Влаштовуються табори відпочинку як по Україні, так і у Швейцарії, Іспанії, США та інших країнах. Проводиться арттерапія та психологічна реабілітація для зменшення отриманих травм.

  4. Live Assistance - це допомога на всіх етапах перебування в Фонді, що надається особистим Помічником родини також юридична допомога та опрацювання додаткових запитів від сімей.

  5. Освіта. Діти вже вивчають англійську з партнерськими школами, десятки дітей почали дошкільну підготовку, близько 500 дітей отримали ноутбуки та планшети для відновлення онлайн навчання.

  6. Менторство та кар’єрна орієнтація. Окрім профільних таборів та допомоги вступу до ВНЗ, діти мають доступ до спілкування з кумирами. Зустрічі вже проводились з Олександром Шовковським, Тарасом Тополею, Надею Дорофєєвою, Ольгою Цибульською, Аніною Паш, Альона Альона та іншими.

 

Якщо ви знаєте дітей, які втратили одного або обох батьків під час війни – відвідайте наш сайт: https://childrenheroes.org/

 

Також закликаємо підписатись на наші соціальні мережі:

https://www.facebook.com/ChildrenofHeroes 

https://www.linkedin.com/company/children-of-heroes/

https://www.instagram.com/children.heroes/