Шановні мешканці Гніванської громади! Більшості з вас добре відоме ім’я гніванчанина Роман Весельський ! Всі знають його як волонтера, який з початком повномасштабного вторгнення активно допомагав військовим, збирав та перевозив допомогу на передову в найгарячіші точки, допомагав внутрішньо переміщеним особам та простим людям, які її потребували. Зовсім нещодавно Роман змінив свій вид діяльності і замість активної волонтерської роботи він служить в лавах ЗСУ!

Найближчим часом Роман зі своїм підрозділом вирушає в зону бойових дій на Схід. Для виконання надскладних бойових завдань є нагальна потреба у придбані дронів, батарей та зарядних пристроїв. Загальна вартість обладнання складає близько 500 тис грн.💵

Сотні разів Роман звертався з закликами зібрати кошти та купити необхідну військову амуніцію для наших військових. Для себе не просив жодного разу. Тому настав час допомогти і йому, адже сума немаленька і без нашої з вами підтримки не обійтися!

Шановні мешканці! Просимо кожного долучитися до збору. Будь-яка сума - це ваш особистий внесок задля Перемоги !

Номери карток:

ПриватБанк 5168742243112418 - Весельський Роман Анатолійович.

Монобанк 5375 4112 0563 6876

🔗 Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/r6bxL9UrT