Шановні селищани та мешканці усієї Гніванської громади!

Безліч раз ви вже допомагали нашим військовим, донативши для ЗСУ💛💙!

Сьогодні вашої фінансової підтримки надзвичайно потребують двоє захисників, жителів села Селище – Войтко Володимир та Шевчук Роман!

Це два близьких друга, два товариші, два кума, а наразі – два бойові побратими, які випадково опинилася разом в одній бригаді! Вони виконують надскладні завдання в Донецькій області в складі 14 Штурмової бригади Гвардії наступу "Червона калина"! Зараз ці молоді хлопці збирають кошти на автомобіль, який вартує💵 2️⃣0️⃣0️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣грн! Автівка вкрай необхідна для підвезення боєприпасів💣, води💧, продуктів на передову🍞, а найголовніше – для евакуації поранених! Дуже просимо кожного з вас долучитися до цього збору, адже це може врятувати сотні життів!

💳Номер карти дружини Володимира Войтко Світлани Русланівни 4731219631951211

Пам’ятайте, що будь-яка сума є важливою та значимою! Війна триває вже більше року і усі виснажені морально і фінансово, але якщо кожен з нас перестане підтримувати нашу армію, то армія може втратити спроможність захищати нас! Україна понад усе🇺🇦!