Учора півгодинний буревій приніс в громаду чисельні ушкодження. В більшості випадків шкода заподіяна через падіння дерев. Так увечері отримав дзвінок від громадян, котрі застрягли на ділянці дороги між Селищем та Гніванню. Там впало відразу три дерева: акація та два дуба (хоча «активісти» стверджують, що дуби не падають!). Тільки за щасливого збігу обставин ніхто не постраждав. Оперативними діями ДСНС, міської ради, комунального підприємства та активістів вдалося швидко ліквідувати аварії. Цього вечора також падали дерева по всій громаді, ушкоджуючи лінії електропередач, паркани та будівлі. Дякую працівникам ДСНС, КП «Гніваньводопостач» та активістам громади за оперативне реагування. Також дякую працівникам аварійних бригад РЕС, які всю ніч лагодили аварії на лініях!

З повагою В.Кулешов