З метою участі команди Гніванської територіальної громади в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я – молода спортивна сім’я» оголошуємо формування команд від нашої громади!

Захід відбудеться 05 серпня 2023 року на стадіоні МДЮСШ № 1 (м. Вінниця, вул. Хлібна, 1) на території Центрального міського парку імені Миколи Леонтовича та є відбірковим етапом до участі у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Приїзд до 10:00, початок змагань 11:00.

Згідно Регламенту змагань, до участі допускаються до 3 команд з громади. Склад сімейної команди – 3 особи (батько та мати – вік необмежений, дитина 7-12 років (2011- 2016 років народження)). Захід передбачає змагання за естафетною програмою (смуга перешкод ⛹️‍♀️, флорбол⚽️, туристична естафета 🤾, картопля, човниковий біг, біг з перешкодою, естафета на прес).

Заявки від сімей приймаються до п'ятниці (04 серпня 2023 року)

Контактний телефон для участі в змаганнях: 📱0979364667- Артем.