Виділити 500 тисяч гривень Вінницькому військовому госпіталю – таке рішення прийняв депутатський корпус на чолі з міським головою під час чергової сесії Гніванської міської ради, яка відбулась в п’ятницю, 25 серпня. Дані кошти передбачаються для створення комфортних умов лікування та реабілітації наших поранених бійців. Нагадаємо, що це не перші передані кошти для ЗСУ. З початку повномасштабного вторгнення Гніванською міською радою надано більше 17 млн грн субвенції для ТРО та військових частин.

Загалом на дану сесію було винесено 43 питання. Найважливіші з них:

📌 «Про встановлення контингенту учнів, педагогічних ставок, погодження розміру батьківської плати та встановлення додаткових пільг за навчання дітей у КЗ «Гніванська дитяча музична школа» на 2023-2024 навчальний рік»;

📌«Про відкриття груп подовженого дня в закладах загальної середньої освіти Гніванської міської ради»;

📌«Про затвердження Антикризового плану реагування на випадок припинення газопостачання, електропостачання та надання телекомунікаційних послуг на 2023–2024 роки у Гніванській міській територіальній громаді Вінницької області»;

📌«Про надання дозволу на укладення договорів встановлення земельних сервітутів на земельні ділянки комунальної власності для розміщення тимчасових споруд торгівельного призначення, для здійснення підприємницької діяльності» та інші.

Ознайомитися з усіма проектами рішень можна на сайті Гніванської міської ради в розділі «Офіційні документи».