Вулиці Андрія Сороки, Володимира Клоноза, Ігоря Олімова, Виноградна та інші з’явилися в Гнівані! Замість старих радянських назв мешканці міста запропонували нові найменування. Так після проведення громадських обговорень і опитувань жителів вулиць, на 28 сесії Гніванської міської ради на вимогу та відповідно до ЗУ «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та ін., вирішено ПЕРЕЙМЕНУВАТИ 11 вулиць та провулків у Гнівані без зміни нумерації будівель відповідно:

📌 Вул. Комарова – вул.Сонячна

📌1-й провулок Комарова – 1-й провулок Сонячний

📌2-й провулок Комарова – 2-й провулок Сонячний

📌 Вул. Малівноського – вул. Калинова

📌Пров. Маліновського – пров. Калиновий

📌 Вул. Лермонтова – вул. Володимира Клоноза

📌 Вул. Пушкіна – вул. Ігоря Олімова

📌Вул. Рильського – вул. Андрія Сороки

📌 Вул. Суворова – вул. Тиха

📌 Пров. Суворова – пров. Тихий

📌 Вул. Гагаріна – вул. Виноградна

Нагадаємо, що в травні цього року також було перейменовано три вулиці: в м.Гнівань вул. Першого Травня на вул. Травневу, вул. Чкалова на вул. Галицька; в с. Грижинці вул. Гагаріна на вул. Фелікса Куртаніча.

Перейменуванню підлягають ще 4️⃣ вулиці в Гнівані: Мічуріна, Чехова, Сірокського та Слюсаренка. Робота над цим триває.

📄Витяг з рішення про перейменування вулиці можна отримати безкоштовно в ЦНАПі.