Її встановили на фасаді Гніванської міської лікарні, де чоловік працював понад 40 років.

Найкращими теплими словами Івана Васильовича згадали його колеги, друзі та родина. Чоловік був дуже людяним, щирим та чуйним. Він був професіоналом своєї справи, якій присвятив усе своє життя.

- Батько дуже любив свою роботу. І часто він ставив робочі питання важливіше родинних. Він жив цим. Дякуємо усім, хто його пам’ятає. Хто працював над тим, аби  сьогодні, саме в День його народження, ми мали змогу відкрити цю дошку та зберегти про нього вічну світлу пам'ять, - ділиться емоціями дочка Івана Васильовича Оксана.

30 років  чоловік очолював колектив міської лікарні. У 2006 році йому було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Гнівані». Чоловік завжди брав активну участь в суспільному житті міста, неодноразово був членом виконавчого комітету міста Гнівані, обирався депутатом міської та районної рад. Помер 18 лютого цього року на 82-му році життя.