Головне управління Нацсоцслужби у Вінницькій області рекомендує !

Хочемо нагадати, що Центр реабілітації "Обрій" продовжує надавати соціальну послугу Тимчасовий відпочинок для батьків, які виховують дітей з інвалідністю».

Якщо Вашій дитині 7 - 18 років і вона потребує постійного стороннього догляду – звертайтесь до ЦЕНТРУ реабілітації "Обрій"! Тут готові прийти вам на допомогу.

👍 У Центрі дітям забезпечують комфортні, безбар`єрні, безпечні (найпростіше укриття) умови проживання, 5 разове харчування, цілодобове спостереження медичної сестри та постійний супровід соціальними робітниками.

❗️ Послуга безкоштовна ❗️

🟢 Для погодження дати заїзду телефонуйте до надавача послуги в ЦЕНТР реабілітації «Обрій» ☎️ 063 512 88 98.

🟢 Для отримання направлення на послугу – звертайтесь до ЦНАПу або до Відділу соціального захисту населення територіальної громади за місцем проживання та подайте такі документи:

▪️ Заяву;

▪️ копію паспорта одного з батьків дитини з інвалідністю, хто звертається із заявою або інших законних представників дитини;

▪️ копію паспорта дитини з інвалідністю (з приписним листком) або копія свідоцтва про народження дитини з інвалідністю;

▪️ копію ідентифікаційного коду або копія паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від коду та мають про це відмітку в паспорті);

▪️ копію індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідності;

▪️ копію медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до 18 років, виданого в установленому МОЗ порядку (для дитини з інвалідністю);

▪️ довідку з місця проживання сім’ї з дитиною

▪️ копію рішення суду про призначення опікуна або піклувальника особі, яка потребує надання соціальних послуг (за наявності);

▪️ копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності);

▪️ інформацію про доходи/страхові виплати сім’ї, що потребує надання соціальної послуги (за попередні шість місяців, що передують місяцю звернення за наданням соціальних послуг)

▪️ виписку з медичної документації «Історія розвитку дитини»,

▪️ медичну довідку про санітарно-епідеміологічне оточення (контакт з інфекційними хворими), що дійсна протягом 3 днів.

🙌 Центр реабілітації "Обрій" гостинно чекає саме на тебе 🫶