13 вересня в Італії було підписано угоду про встановлення побратимства між містами Колоньо-аль Серіо (Cologno al Serio) і Гніванню (Hnivan). Колоньо-аль Серіо знаходиться неподалік Мілану. Тут проживає 11 тисяч жителів. Площа 17 км². Робота над документами для підписання договору між цим італійським містом та нашою Гніванню тривала близько року.

- Підписання угоди відбулося в присутності депутатів та місцевих ЗМІ . Під час зустрічі присутні цікавилися нашою громадою: структурою освітніх закладів, промисловістю міста, спортивним та культурним напрямками розвитку. Та найперші питання стосувалися життя в умовах війни. Потрібно сказати, що рашистська пропаганда дає свої плоди і не всі італійці до кінця вірять в правдивість тих злочинів, які вчиняє росія проти України. Тож така співпраця на рівні громад просто необхідна, адже наші партнери можуть дізнатися правду про нас та про війну. В рамках співпраці передбачено обмін досвідом, реалізація спільних проєктів, на які Європа виділяє кошти. Але найголовніша мета такого партнерства - формування в мешканців Європейських країн правильної позиції на основі правдивої інформації! Більшість італійців розуміють необхідність допомоги, яку світова спільнота надає Україні для боротьби з ворогом. А також вони розуміють , що наші герої захищають не тільки Україну, але і Європу від терористичної росії! – прокоментував подію Гніванський міський голова.