Завтра, в середу, 25 жовтня, востаннє до рідної домівки «на щиті» повертається наш юний захисник ВЛАДИСЛАВ ЛІПНІЦЬКИЙ.

Просимо усіх гідно зустріти Героя та створити «живий коридор» пошани по маршруту руху траурного кортежу, який рухатиметься по центральній вулиці села Селище, потім по вулицях міста Гнівані: Вінницьке шосе, Соборна та Подільська і до будинку Владислава по вул. Подільській, № 22.

Увага! Кортеж проїде по с. Селище орієнтовно о 9-45 год, а в Гнівані розпочне рух від АЗС «Авантаж» о 10-00 год.

Поховання Владислава Ліпніцького відбудеться в четвер, 26 жовтня. Поминальна служба розпочнеться в будинку героя по вул. Подільській, 22, о 10-30 год.

Просимо усіх мешканців громади віддати шану Герою та гідно провести його в останню дорогу!