Вчора відбулася чергова сесія Гніванської міської ради. Загалом ухвалено 43 рішення.

Найважливіше з них – виділення коштів на ремонт бойових розвідувально-дозорних машин та іншої військової техніки відповідно до листа командира.

Нагадаємо, що від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, з бюджету Гніванської міської ради було виділено майже 31 млн грн на потреби ЗСУ, відповідно до запитів від військових частин, бригад ТрО та військового госпіталю. Це одна з найбільших сум по громадах у Вінницькій області.

Фото без описуТакож:

- Затверджено Положення про формування фонду житла призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

- Внесено зміни в організацію перевезення учнів закладів освіти та інше.

Всі проєкти та рішення сесій ви можете переглянути на офіційному сайті Гніванської міської ради у розділі "Офіційні документи".