Чоловік народився 13 вересня 1981 року в Гнівані. Навчався в Сутисківській школі-інтернат. Потім – в Житомирській вечірній школі, де здобув професію водія. За спеціальністю працював на Гніванському кар’єрі.

Коли розпочалась повномасштабна війна чоловік добровільно став на захист держави. Спочатку служив в військовій частині в Гнівані, а потім сам виявив бажання воювати на фронті.

4 грудня 2023 року старший солдат, гранатометник, Бабій Павло Дмитрович загинув поблизу н.п. Невельське Покровського району Донецької області.

У чоловіка залишилась матір, дружина, 2 сестри, 3 брати, та 4 дітей, двоє з яких – неповнолітні.

Гніванська міська рада висловлює щирі співчуття родині загиблого. Вічна пам’ять та слава нашому Герою, який віддав своє життя за Батьківщину.

Про час та місце зустрічі і поховання Героя буде повідомлено згодом.