У рамках акції "16 днів проти насильства" поліцейські офіцери громади капітан поліції Руслан Кісь та лейтенант поліції Валентин Брик провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на тему запобігання та протидії домашньому насильству для мешканців стростинських округів Гніванської ТГ.  Метою заходу було підвищення рівня розуміння та обізнаності про всі форми насильства у громадян, адже фізичне та сексуальне насильство в умовах повномасштабної війни в Україні залишається однією з найбільш чутливих і гострих проблем, що потребує своєчасного реагування та підтримки від кваліфікованих фахівців.

На зустрічі з активістами громади поліцейські обговорили основні ознаки насильства  та  методи протидії, а також поговорили про відповідальність, яку несуть особи, що вчинили домашнє насильство та насильство за ознакою статі. На жаль, людям, які зазнали насильницькі дії над собою, важко наважитися на те, щоб звернутися за допомогою через страх відчути осуд. Проте, отримати вчасно допомогу є надзвичайно важливо!