Шановні мешканці громади!

Нещодавно в цій групі була публікація про збір коштів для військового з Гнівані, який служить у спецпідрозділі! Йому всього 22 роки, та він обіймає одночасно дві посади на передовій — заступника командира та бойового медика групи. Наразі виконує завдання на Запоріжжі. За свою мужність та відданість державі хлопець отримав орден за мужність 3 ступеня, медаль за військову службу Україні та відзнаку від Президента за Оборону України.

❗️.Щодня спецпідрозділ нашого героя втрачає техніку та людей, і для того, аби безпечніше і результативніше виконувати завдання спецпризначенцю терміново потрібен дороговартісний прилад нічного бачення – бінокуляр❗️. Безліч разів військовий зі своїми побратимами самостійно купували собі необхідну амуніцію, та цього разу без нашої підтримки їм не справитися. Частину суми зібрано, проте залишилась більша половина❗️.

❤️Давайте разом допоможемо нашому молодому сильному захиснику зберегти власне життя, адже він щогодини захищає наше!

💵Сума збору 4️⃣0️⃣0️⃣ тисяч грн

💳Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/4XH9J5nsDz

Номер монокарти (Микола М) 5375 4112 1060 3804

Слава Україні! Слава Силам Спеціальних Операцій !

Разом до перемоги! 🇺🇦