Фото без опису

Служба зайнятості пропонує громадянам отримати ваучер на навчання, завдяки якому можна опанувати нову професію, підвищити кваліфікацію та стати більш конкурентоспроможним на ринку праці.

На Вінниччині з початку року службою зайнятості вже видано 169 ваучерів на навчання, серед них – 15 для внутрішньо переміщених осіб, 10 для учасників бойових дій, 17 для осіб з інвалідністю.

Найбільшим попитом користувалися:

Професії: водій автотранспортних засобів, тракторист-машиніст, швачка, кондитер, кравець, кухар, робітник з комплексного обслуговування будівель.

Спеціальності: психологія, фізична терапія, соціальна робота, медицина, менеджмент, агрономія, дошкільна освіта, будівництво та цивільна інженерія тощо.

Нагадуємо, що навчатися за ваучером можна за 123 професіями та спеціальностями, зокрема у сфері будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування, самостійно обравши заклад освіти та форму навчання. 

Більше інформації за посиланням https://is.gd/6czbRh 

Для отримання ваучера заявку можна подати онлайн https://voucher.dcz.gov.ua/  або особисто звернутися в найближчий центр зайнятості. Адреси та контакти тут: https://is.gd/GmtBJe