Днями в залі засідань Гніванської міської ради відбулась координаційна нарада представників місцевого самоврядування, спеціалістів Служби у справах дітей та соціального захисту, соціальних працівників з поліцейськими Відділення поліції № 2 (м. ГніваньВінницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області заступником начальника  сектору взаємодії з громадою Олексієм Говоровим, поліцейським офіцером громади Русланом Кісьом та поліцейським офіцером громади Валентином Бриком.

На нараді розглядалися питання координації спільних дій щодо запобігання правопорушенням стосовно осіб похилого віку (особливо самотніх), надання соціальної допомоги, здійснення патронажу, забезпечення їхньої безпеки, адже часто саме ця категорія людей є найменш захищеною і стає об’єктом злочинних посягань.

Учасники заходу обмінялись практичним досвідом та наголосили на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед відповідних вікових категорій громадян задля застереження їх від рівних випадків шахрайства.