Нашої підтримки потребує селищанин Мельник Олег Анатолійович. Чоловік захищає Україну в складі ЗСУ ще з 2015 року, є учасником АТО 🥾.

Коли розпочалась війна, він утримував ворога на Сумщині. Наразі Олег Анатолійович перебуває на Донеччині, служить головним сержантом дивізіону у складі 47 ОМБР.

Для перевезення поранених військових та боєприпасів на передові позиції захиснику вкрай необхідний автомобіль🚔.

❗️У бригади було вже два автомобілі, які військові купили за власний кошт. Проте в першу автівку влучив снаряд і від неї нічого не залишилось, а друге авто вже не підлягає ремонту.

Шановні мешканці! Незліченну кількість днів триває страшна війна. Наші військові несамовито втомилися, проте вони щоденно роблять усе можливе, аби завтра війна не була під нашими вікнами.

Тому обов’язок кожного - допомогти нашим захисникам вистояти❗️

🎯Сума збору – 300 000 грн

💳Номер карти

🪪Посилання на МоноБанку