Освітній серіал допоможе працівникам та працівницям молодіжних просторів залучати молодь до своїх проєктів і заходів. А також навчить, як бути інклюзивними та працювати з різними молодіжними групами, зокрема з молоддю, що має інвалідність. 

Молодіжний простір — це місце де можна безплатно, цікаво й змістовно провести час. Наприклад, відвідати лекцію, завітати на показ фільму чи пограти в настільні ігри. Фото без опису

«Українська молодь — це майбутні лідери,  які, зокрема, розвиватимуть цифрову державу. Важливо вже зараз надати доступ до знань, що допоможуть навчити їх створювати безбар’єрну комунікацію, впроваджувати технології та інновації. Мета нового освітнього серіалу на Дія.Освіта — розповісти, як зробити молодіжні простори та центри відкритими й доступними для молоді, зокрема й з інвалідністю», — зазначила Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

Освітній серіал виходить у межах реалізації Національної стратегії зі створення безбарʼєрного простору в Україні, яка створена з ініціативи першої леді Олени Зеленської. Він поєднує теорію, практичні інструменти та лайфхаки. Після перегляду ви здобудете базу знать, що допоможе зрозуміти тему інклюзивного підходу в роботі з молодими людьми, зокрема хлопцями та дівчатами, які живуть з інвалідністю. 

Також на основі практичних порад від експертів та експерток серіалу ви зможете розробляти власні сценарії молодіжної роботи. 

Ключові теми серіалу: 

  • права та можливості молоді 
  • інклюзивний підхід у роботі з молоддю 
  • виклики, з якими стикаються люди в молодому віці
  • як організовувати інклюзивні онлайн-заходи
  • кейси інклюзивної роботи з молодіжними просторами в містах України 

Безбар’єрність — це про спільні зусилля кожного з нас, про те, щоб тримати увагу на різноманітності. Але для цього треба розуміти, як ураховувати потреби всіх, з ким ти працюєш. Саме про це освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота». Він поєднує теорію та лайфхаки, як зробити безбар’єрність частиною щоденної роботи молодіжних працівників та працівниць».

Дивіться серіал за на платформі Дія.Освіта за посиланням — https://osvita.diia.gov.ua/courses/inclusive-youth-work

Після перегляду курсу зможете перевірити свої знання у фінальному тесті та отримати сертифікат.

Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота» створено громадською організацією Рада жінок Донеччини за фінансування та у межах гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення спільно з Регіональним офісом UNFPA у Східній Європі та Центральній Азії, Міністерством молоді та спорту України, Міністерством цифрової трансформації України та радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності для Дія.Освіта