Шановні мешканці громади!

Завтра, 5 червня 2024 року, в останню дорогу проведуть військовослужбовця Габрука Дмитра Володимировича!

Чоловік був мобілізований 8 березня 2022 року у військову частину в Гнівані. В свій час служив і строкову службу. Мав звання молодшого сержанта, був командиром відділення. Зразково вирішував покладені на нього завдання, був порядним, відповідальним, доброчесно виконував свої службові обов’язки. На жаль, чоловік мав важку хворобу і був прооперований у військовому шпиталі, де він і помер.

Прощання з Дмитром Володимировичем відбудеться біля його будинку: м.Гнівань, вул. Корольова,11 об 11 годині. Поховають військового в Грижинцях.

Однослуживці з військової частини та Гніванська міська рада висловлюють свої співчуття родині. Дякуємо захиснику за те, що в такий важкий час не стояв осторонь, а підставив своє мужнє плече рідній країні та в будь-яку хвилину був готовий іти в бій за її незалежність.