Шановні мешканці Гніванської громади!

По нашу допомогу звертається дружина військовослужбовця Інна Дацюк-Мілевська Її чоловік, селищанин, Віктор Дацюк вже 2️⃣ роки мужньо боронить нашу державу від агресора. Він – водій- гранатометник. Спочатку воював біля Запоріжжя, та з січня місяця минулого року в рядах мінометної батареї тримає фронт поблизу Часового Яру.

📌 За весь період служби він та його родина жодного разу не звертилися про допомогу. Усю необхідну амуніцію, ремонт автівок – все купувалось та робилось за власний кошт. Проте наразі чоловіку вкрай необхідне авто🚔, бо без нього він просто не зможе виконувати поставленні завдання.

Шановні жителі громади! Віктор Дацюк – батько трьох неповнолітніх дітей❗️ Та, незважаючи на це, він відмовляється покидати службу та продовжує щоденно боротися за наше майбутнє разом з побратимами. А ми повинні робити усе можливе і неможливе аби підтримати своїх героїв і допомогти їм вистояти! Адже якщо в них не буде автівки, в нас може не бути України!🇺🇦

Дуже просимо 🙏 усіх долучитися до збору 💰.

Пам’ятайте, що навіть найменша сума пришвидшить закриття збору! Адже тільки гуртом ми сила.

Ціль: 200.000 тис грн.

📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢