11 червня відбулося урочисте вручення дипломів переможцям конкурсу «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ». Загалом на Конкурс було подано 50 проєктів з 35 громад. 23 травня Експертна рада визначила 46 проєктів-переможців із 34 громад.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що цьогоріч напрями конкурси були змінені й націлені на підтримку Збройних Сил України та Сил Оборони в боротьбі з російським агресором, захист громадян і турботу про ветеранів і їхні родини. Відповідно, учасники подавали проєкти за трьома напрямами: «Безпека і оборона», «Стійкість» та «Турбота».

– Найбільше проєктів-переможців – саме за першим напрямом – «Безпека і оборона». Їх – 17 від 16 громад. За напрямом «Стійкість» – 14 проєктів від 14 громад. За напрямом «Турбота» – 15 проєктів від 15 громад, – зазначив Вячеслав Соколовий. – Вітаю громади, проєкти яких здобули перемогу. Цей конкурс завжди був унікальним майданчиком для реалізації ідей і планів громад щодо їхнього розвитку. Тепер же маємо робити все для захисту громадян і наближення спільної Перемоги над ворогом. Бажаю швидкої та якісної реалізації проєктів, щоб військові якнайшвидше отримали те, чого потребують, а громади стали більш безпечними.

Загальна сума проєктів – 52, 7 млн грн. Очікувана сума з обласного бюджету – 22, 6 млн грн.

Переможці Конкурсу Вінницької обласної Ради «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ» у 2024 році

За напрямом «Безпека і оборона»:

1.Тульчинська міська рада – «Разом ми зможемо більше»

2. Дашівська селищна рада – «Разом до Перемоги»

3. Крижопільська селищна рада – «Червона калина»

4. Теплицька  селищна рада – «Об`єднавшись разом – ми зможемо перемогти»

5. Оратівська селищна рада – «Багато дронів не буває: робимо все для нашої Перемоги»

6. Калинівська міська рада – «Наш внесок – ключ до ПЕРЕМОГИ» (придбання систем радіоелектронної боротьби)

7. Жмеринська міська рада – «МИ РАЗОМ» - підтримка підрозділів ЗСУ Жмеринською громадою

8. Вендичанська селищна рада – «Пташки для А 4007 від Вендичанської територіальної громади»

9. Чернівецька селищна рада – «Чернівчани долучаються до армії дронів»

10. Мурованокуриловецька селищна рада – «Допоможемо захистити небо від «Шахедів»

11. Мурованокуриловецька селищна рада – «Допомога захисникам»

12.Бершадська міська рада – «Працюємо заради Перемоги»

13. Джуринська сільська рада – «Спільні зусилля заради Перемоги»

14. Брацлавська селищна рада – «Спільними зусиллями до перемоги»

15. Барська міська рада – «Барські соколи»

16. Турбівська селищна рада – «Разом до перемоги»

17. Ладижинська міська рада – «Забезпечення безперебійного опалення багатоквартирних будинків міста Ладижина»

За напрямом «Стійкість»:

1. Копайгородська селищна рада – «Щоби прославляти Україну-Мати, будемо в безпеці вчитись і зростати»

2. Козятинська міська рада – «В укритті сховайся – якісно навчайся»

3. Шпиківська селищна рада – «Створення безпечної освітньої зони, шляхом облаштування укриттів в закладах освіти Шпиківської селищної ради»

4. Іллінецька міська рада – «Захист і комфорт – невід'ємний компонент безпечного освітнього процесу»

5. Яришівська сільська рада – «Інтерактивне обладнання для укриттів Хоньковецького ліцею»

6. Гайсинська міська рада – «Капітальний ремонт укриття КНП «Гайсинська центральна районна лікарня»

7. Станіславчицька сільська рада – «Безпечні та комфортні укриття – запорука життя і здоров'я дітей»

8. Погребищенська міська рада – «Безпечні та комфортні укриття у закладах освіти»

9. Мурафська сільська рада – «Облаштування протирадіаційного укриття Мурафського ліцею Мурафської сільської територіальної громади для комфортного та безпечного перебування учасників освітнього процесу»

10. Хмільницька міська рада – «Створення безпечних умов перебування дітей в укриттях закладів освіти громади»

11. Джулинська сільська рада – «Безпека у школі – пріоритет зростання здорової нації»

12. Турбівська селищна рада – «Безпечна громада»

13. Ободівська сільська рада – «Укриття закладу освіти – безпечний, комфортний простір учасників освітнього процесу»

14. Уланівська сільська рада – «Безпечне навчання – надійне укриття»

За напрямом «Турбота»:

1. Літинська селищна рада – «Придбання обладнання для реабілітації військовослужбовців у КНП «Літинська ЦРЛ»

2. Жмеринська міська рада – «Оснащення реабілітаційного центру комунального некомерційного підприємства «Жмеринська центральна районна лікарня» для реабілітації військовослужбовців»

3. Ладижинська міська рада – «Розбудова сучасного реабілітаційного відділення КП «Ладижинська міська лікарня»

4. Махнівська сільська рада – «Жити після війни»

5. Оратівська селищна рада – «Медична реабілітація військовослужбовців – турбота про захисників України в Оратівській громаді»

6. Хмільницька міська рада – «Забезпечення належного матеріально-технічного оснащення Хмільницької центральної лікарні»

7. Іллінецька міська рада – «Центр Реабілітації та Підтримки «Повернення до життя»

8. Гайсинська міська рада – «Реконструкція відділення реабілітації КНП «Гайсинська центральна районна лікарня»

9. Шаргородська міська рада – «Реабілітація та відновлення учасників і ветеранів бойових дій та їх родин»

10. Липовецька міська рада – «Мобільна медицина для якісного обслуговування ветеранів»

11. Ямпільська міська рада – «Придбання обладнання для реабілітаційного відділення КНП «Ямпільська територіальна лікарня»

12. Барська міська рада – «Турбота про дітей Барської громади»

13. Козятинська міська рада – «Реабілітація для повноцінного життя»: закупівля спеціалізованого обладнання для відділення реабілітації»

14. Калинівська міська рада – «Придбання обладнання медичного призначення для реабілітаційного відділення КП «Калинівська ЦРЛ»

15. Уланівська сільська рада – «Здоров'я мешканців – пріоритет громади».