Фото без опису

Розпочалась програма AGROw UP для представників та представниць аграрного бізнесу в Україні. Програма передбачає безплатні вебінари та консультації для бізнесу, який займається переробкою продукції рослинництва чи готовий її запровадити.

У межах програми 20 відібраних представників/представниць малого та середнього бізнесу отримають безплатні консультації експертів/експерток за одним із цих напрямів:

  • розвиток бізнесу: планування, стратегія, оптимізація, масштабування;
  • маркетинг та цифровий маркетинг;
  • візуальний стиль та дизайн;
  • вихід на нові ринки;
  • сертифікація та стандартизація, безпека харчових продуктів;
  • бухгалтерський облік, оподаткування та юриспруденція;
  • технологія переробки та вирощування;
  • залучення грантів, інвестицій.

Детальніше про програму AGROwUP

Участь у програмі є безкоштовною для всіх учасників та учасниць!

Заявки на участь приймаються до 25 червня 2024 року!

Також у межах програми відбудуться безкоштовні вебінари про різні аспекти переробки рослинної продукції. Перший вебінар про світові тренди у секторі їжі та як вони впливають на український агросектор відбудеться вже 19 червня. Зареєструватись на вебінари можна за посиланням.

Для зручності додаємо:

1. Опис програми та візуальні матеріали (у додатку).
2. Соціальні мережі програми:  Facebook та Instagram

 

 

      З повагою,

Команда програми AGROwUP

Програма AGROw UP відбувається у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини та GIZ.