Зустріч поліцейських офіцерів Гніванської міської громади з членами виконавчого комітету відбулась у приміщенні міськради 31 липня. Тема до обговорення - стан забезпечення правопорядку на території громади, взаємодія з місцевими жителями та результати профілактичної роботи упродовж першого півріччя 2024.

Під час звітування поліцейські офіцери громади Руслан КІСЬ та Валентин БРИК  розповіли присутнім, що за 6 місяців роботи вони розглянули 298 матеріалів та відреагували на 25 викликів.  У сфері запобігання та протидії домашньому насильству  було перевірено 20 осіб, що вчиняють домашнє насильство, 7 кривдників взято на облік.

У сфері охорони та захисту прав дітей відвідано 18 сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, проведено 15 роз'яснювальних робіт у навчальних закладах.

У сфері громадської безпеки складено 71 адмінпротокол.

За півроку розкрито 4 кримінальні правопорушення.