З 16 по 21 липня 2024 року у м. Берегово Закарпатської області проходив відкритий чемпіонат Вінницька територіальна організація ВФСТ " Колос" з футболу “Золотий колос України” серед юнаків 2012-2013 р.н. Попередньо дитяча команда ФК «Гнівань» перемогла на обласних змаганнях та виборола можливість брати участь у Чемпіонаті. На змаганнях юні футболісти показали найкращі результати та стали Чемпіонами України!

Урочисте відзначення футбольної команди відбулося у приміщенні Гніванської міської ради. Міський голова подякував спортсменам, тренерам та їх батькам за плідну працю та хороші результати у спорті, вручивши подяки та грошові винагороди.

Також було відзначено гирьовика Віктора Лішинина, який здобув перемогу на Чемпіонаті світу з гирьового спорту серед ветеранів категорії 60-64 років, який відбувся у Швейцарії 🏆

Вітаємо наших спортсменів із визначними досягненнями! Бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного💪 командного духу!

Дякуємо нашим захисникам за можливість займатися спортом! Разом до Перемоги!🇺🇦