Відзнаки отримали родини Героїв сьогодні після загальнонаціональної хвилини мовчання на Алеї пам’яті в Гнівані.

Нагадаємо, що:

Богдан Курилів був мобілізований 25 лютого 2022 року. Проходив службу гранатометником у складі 59 бригади 10 батальйону. 4 вересня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Любомирівка Миколаївської області трагічно загинув у віці 30 років. 7 місяць чоловік вважався безвісти зниклим.

Павло Бабій став на захист держави добровільно, не чекаючи повістки. Спочатку служив в одній із тилових військових частин, а потім сам виявив бажання воювати на фронті. 4 грудня 2023 року старший солдат, гранатометник, Бабій Павло Дмитрович загинув поблизу н.п. Невельське Покровського району Донецької області.

Низький уклін захисникам за їх подвиг.

Вічна пам’ять Героям..

Слава Україні!