Спірне, Запоріжжя, Вербове, Роботіне.. Назви цих населених пунктів гніванчанин Олег Собчук знає не з уроків географії. 9 місяців він провів там у складі однієї з передових штурмових бригад!

Олегу лише 28 років. Позаду – військові навчання, складна контузія та отримання державної нагороди від Президента України «За військову службу Україні», надана захиснику за мужність і відвагу, самовіддані дії, виявлені у захисті державних інтересів!

А попереду – нові випробування та нові надскладні завдання, для яких Олегу та його побратимам вкрай необхідні квадроцикли!

Шановні мешканці громади! Давайте разом підтримаємо наших Героїв і допоможемо зібрати кошти на цей транспорт, який є життєво необхідним їм вже, в цю хвилину! Війна не може почекати! І ми мусимо разом боротися за наше майбутнє!

🎯Сума збору – 6️⃣0️⃣0️⃣ тисяч грн

💳Номер карти 5375 4112 2178 7265

Посилання на банку

І пам’ятайте, що маленької допомоги не буває! Навіть найменший донат допомагає швидше закрити збір!