Консультативно-дорадчі органи — це групи активних громадян, створені при міських радах для надання порад, рекомендацій та допомоги у вирішенні важливих питань місцевого самоврядування. Це можуть бути молодіжні, громадські, освітні та інші ради, що об'єднують людей із різних сфер діяльності.

🔹 Навіщо вони потрібні?

1️⃣ Залучення громадськості до управління містом. Консультативно-дорадчі органи допомагають владі краще розуміти потреби громади та ухвалювати рішення, які справді відповідають її інтересам.

2️⃣ Платформа для висловлення ідей.
Через такі органи громада може висловлювати свої пропозиції, ініціативи та бачення розвитку міста. Це місце, де кожен може бути почутим!

3️⃣ Розвиток співпраці.
Вони створюють умови для конструктивного діалогу між владою та жителями, допомагаючи налагоджувати ефективну комунікацію.

4️⃣ Простір для розвитку активних громадян. Учасники консультативно-дорадчих органів отримують можливість розвивати навички лідерства, комунікації та участі у прийнятті важливих рішень.

Консультативно-дорадчі органи — це голос громади, що допомагає розвивати міста та робити їх кращими. Якщо вам небайдуже майбутнє вашого міста, це чудова можливість впливати на зміни та бути активною частиною місцевої спільноти.