ГУ ДПС у Вінницькій області звертає увагу, що шахраї постійно вигадують різні схеми задля власного збагачення. На сьогодні чимало таких схем працює із задіянням так званих дропів. Нагадаємо, що дропи – це люди, які за винагороду надають зловмисникам доступ до своїх банківських карток і рахунків. Ці рахунки використовуються шахраями як транзитні. При цьому, власники карток не поінформовані про джерела походження коштів, які, як правило часто отримуються злочинним шляхом, зокрема – торгівлею наркотиками, людьми, зброєю та ін. Тож ГУ ДПС у Вінницькій області застерігає власників карток і рахунків від бажання отимати легкий заробіток. Пам’ятайте, що такі операції можуть бути трактовані як здійснення підприємницької діяльності із відповідним нарахування податкових зобов'язань, що, в свою чергу, може призвести до кримінальної відповідальності. Якщо ви отримали таку пропозицію – не ризикуйте. Подбайте про власну безпеку. Радимо повідомити про отриману пропозицію кіберполіцію та податкову службу за номером телефону 0800501007.

Шахрай з телефоном в руках