Вінницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує, що відповідно до звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу, що виданий випробувальним центром Державного науково-дослідного інституту лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи від 29.09.2024 № 010310 м.п.м./24, від одного трупа свині, що був виявлений на території недіючої МТФ, яка знаходиться за межами населеного пункту с. Березівка, Липовецької територіальної громади, Вінницького району, Вінницької області, при молекулярно-генетичних дослідженнях виділено ДНК вірусу африканської чуми свиней.

Свині

Наразі, спеціалістами Вінницької районної державної лікарні ветеринарної медицини та Вінницького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області вживаються заходи відповідно до вимог Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.03.2017 № 111, який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29 березня 2017 року за № 432/30300. Наголошуємо на безумовному дотриманні вимог біологічної безпеки.