Герб Гніванської ТГ, емблема Молодіжної ради

Увага !

❗️Завтра на платформі електронної демократії ЕDEM розпочнеться рейтингове голосування за кандидатів, які увійдуть до складу молодіжної ради ІІ каденції!

Умови та правила голосування:

▪️Голосування триватиме 1️⃣ тиждень.

▪️ Кожен виборець матиме змогу віддати 5️⃣ голосів за обраних кандидатів.

▪️ Для того, аби проголосувати, необхідно ОБОВ’ЯЗКОВО авторизуватися з допомогою електронно-цифрового підпису🔐.

▪️ Голосувати можуть лише мешканці, які прописані в Гніванській громаді📃!

▪️ Кожен кандидат для проходження до складу молодіжної ради повинен подолати мінімальний поріг голосів – 1️⃣0️⃣ голосів.

▪️ З кожного громадського об’єднання або іншого інституту громадянського суспільства, підприємства, установи, організації чи закладу освіти пройде лише один кандидат.

▪️ Якщо двоє чи більше кандидатів наберуть однакову кількість балів, то усі вони проходять до складу молодіжної ради, навіть якщо вони представляють один суб'єкт.

⏳Запрошуємо мешканців громади не пошкодувати свого часу та підтримати кандидатів!

Усім бажаємо успіху!