Рятувальники повідомляють, що Портал електронних послуг ДСНС України відновив свою роботу!

Подати документи на реєстрацію декларації можна у будь-який зручний час 24 години 7 днів на тиждень через мережу Інтернет та портал «Дія», витративши на це не більше декількох хвилин або у паперовій формі до Центру надання адміністративних послуг особисто. Для подання декларації в електронному вигляді необхідно мати лише електронний цифровий підпис.

ГНІВАНСЬКИЙ СЕКТОР ДМС УКРАЇНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ  ІНФОРМУЄ ГРОМАДЯН

ГНІВАНСЬКИЙ СЕКТОР ДМС УКРАЇНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ГРОМАДЯН

ГНІВАНСЬКИЙ СЕКТОР ДМС УКРАЇНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ГРОМАДЯН про те, що стан готовності документа можна перевірити онлайн за допомогою електронного сервісу «Перевірка стану оформлення документів» на сайті https://dmsu.gov.ua/.

Скажи чесно, ти як?

Ми всі переживаємо зараз таке, що в голові не вкладається. Тому часто не відчуваємо, наскільки стали емоційно виснаженими та вразливими.

Кого шукають роботодавці Вінниччини?

Багато людей втратили роботу через війну і досі перебувають в активному пошуку, звертаючись за допомогою до служби зайнятості. Станом на 14 квітня 2023 року у Вінницькій обласній службі зайнятості на обліку перебувають майже 5 тис. безробітних.

Колективні центри масового проживання ВПО отримали інституційні гігієнічні набори

Гніванська міська рада висловлює щиру подяку організації ACTED за надані два інституційні гігієнічні набори для колективних центрів масового проживання ВПО. Дякуємо, що в такий нелегкий для усієї країни час ви продовжуєте допомагати людям, які цього потребують.

Напередодні Великодніх свят Держпродспоживслужба нагадує основні правила профілактики харчових отруєнь!

Незабаром свято Воскресіння Господнього, в кожній церкві громади освятять пасхальні кошики, в яких обов’язково будуть паска, яйця, ковбаси, сир та масло. Крім того, в кожному домі готуватимуть інші святкові страви до великоднього столу, а ще – гостинці на передову для наших воїнів-захисників та для внутрішньо переміщених осіб.

У Ворошилівському будинку культури замінять вікна

У Ворошилівському будинку культури тривають роботи із заміни вікон. У планах замінити 9 старих дерев’яних вікон на сучасні металопластикові. Заміна суттєво покращить температурний режим закладу та дасть змогу економити на опаленні.

Тривожна звістка знову сколихнула нашу громаду: захищаючи Батьківщину загинув гніванчанин Богдан Васильович Курилів

Хлопцю було лише 31 рік, він був єдиним сином у сім'ї. Навчався в Гніванській ЗОШ №1 ім. А.С. Макаренка. Після школи навчався на архітектора у Вінницькому будівельному технікумі. Згодом вступив до Вінницького національного технічного університету на спеціальність "Інженер-будівельник". В цивільному житті працював в проектній організації, завжди відповідально ставився до виконання своїх обов'язків. Богдан був доброю, чуйною, скромною, щирою людиною з великим серцем і душею. Прекрасним сином для своїх батьків.