Основне про зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року

Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня №931 врегульовано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

09:56 20.11.2018

Зліт шкільних учнівських лісництв

14 листопада 2018 року в рамках обласного зльоту шкільних учнівських лісництв при Вінницькій обласній станції юних натуралістів відбулась презентація роботи учнівського лісництва «Зелений світ» загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Грижинці. Одночасно  проводився захист дослідницьких робіт. Учень 8 класу, Завадовський Владислав, виборов І місце  з  дослідницькою роботою на тему «Розведення колонії мурашок в домашніх умовах»

10:04 16.11.2018

"Твоє здоров’я – у твоїх руках"

Місячник по здоровому способу життя відкрили учні 7-А класу разом із своїм класним керівником Шпаченко І.Ю. Учасники заходу, а саме: Панова А., Жикевич В., Бенедик О., Бурлачук А., Яковенко Д., Павлик В., Пугач О., Машталяр С., Руснак І. нагадали всім присутнім на заході «Твоє здоров’я – у твоїх руках» про чинники, які впливають на здоров’я людини, а також змістовно розповіли про шкідливість таких улюблених всім школярам смаколиків як: шоколад, чіпси, солодкі газовані напої…

15:03 13.11.2018

Відбулися змагання з баскетболу

9 листопада 2018 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія №2» м. Гнівань відбулися змагання з баскетболу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Гніванської ОТГ. Це перші спортивні змагання, що проводяться серед закладів освіти ОТГ. Перемогу здобула баскетбольна команда НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія №2» м. Гнівань.

16:32 12.11.2018