11 лютого в приміщенні Демидівського будинку культури відбулися загальні збори громадян села Демидівка.

На розгляд зборів виносилися такі питання:

1.Звіт виконуючої обов’язки старости сіл Демидівки та Могилівки Гаманюк Раїси Сергіївни про роботу Демидівської сільської ради за 2017 рік.

2.Звіт керівника комунального підприємства «ДЕМО» щодо роботи підприємства в 2017 році та використання коштів абонентів, які підключились після введення водогону в експлуатацію.

3.Про організацію вивезення твердих побутових відходів та техніко-економічне обґрунтування тарифів на побутові відходи та водопостачання.

4.Звіт директора будинку культури с. Демидівка.

5.Про виконання ТОВ «Гідроенергія-1» соціальних зобов’язань.

6.Про ініціювання питання утворення окремих старостинських округів в селі Демидівка та селі Могилівка із наступним внесенням в статут ОТГ.

7.Різне:

-інформація голови спілки власників майнових паїв КСП «Мрія» про використання майна соціальної сфери;

-інформація про виконання соціальних угод с/г підприємств та надання коштів Демидівській сільській раді за 2015-2017 роки.

-інформація ТОВ «Демидівський граніт» про надання коштів Демидівській сільській раді за 2015-2017 роки на розвиток громади.