Друзі, допомога потрібна ще одному нашому захиснику!

До нас за допомогою звернулася мешканка с. Селище Валентина Арішина. Чимало мешканців нашої громади знають її як чуйну і добру медичну сестру, яка завжди допомагає людям в скрутних ситуаціях. Сьогодні допомоги потребує її родина. Брат Валентини Олександр Мартиненко уже півтора року несе службу у складі 5-ї штурмової бригади, яка нищить окупантів під Бахмутом. Для виконання надскладних бойових завдань йому та його товаришам терміново необхідний бінокуляр - прилад нічного бачення із кріпленням на шолом. Завдяки бінокуляру, захисники зможуть ефективно вести розвідку та виявляти позиції орків навіть вночі. Вартість приладу становить більше 200 000 грн.

У Ворошилівці відзначили Дня народження українського композитора і поета-перекладача Петра Івановича Ніщинського.

Сьогодні відбулось традиційне щорічне вшанування Дня народження українського композитора і поета-перекладача Петра Івановича Ніщинського. Зазвичай у Ворошилівці, де розташована могила композитора, це свято відбувається з численними запрошеними гостями, артистами та з проведенням фестивалю «Пісенні крила сивої зозулі». Однак , війна вносить свої корективи.