У Гніванському міському будинку культури відбудеться різдвяна вистава!

«Різдвяна кантата» – це музично- театралізована вистава, яка відображає справжній зміст Різдва та сприяє переосмисленню сімейних цінностей, зміцненню родинних стосунків та покращенню емоційного стану Проект реалізується в рамках Всеукраїнського благодійного туру «Різдвяна Кантата», що проводиться Благодійною організацією «БФ «Мрія!» у співпраці з ГО "Всеукраїнське молодіжне спілкування"

ЯКЩО ВИ МАЄТЕ БАЖАННЯ СТВОРИТИ ПРИЙОМНУ СІМ’Ю

Прийомна сім’я є однією з форм влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Діти, чиї батьки померли або в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і виховання. Держава визначила важливе завдання забезпечити належні умови для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Безпечна ялинка

Новорічні та Різдвяні свята завжди асоціюються з ялинкою, прикрасами та святковим настроєм. Проте, не усі знають, яку велику небезпеку несе в собі порушення елементарних вимог пожежної безпеки під час святкування Новорічних та Різдвяних свят. Саме з цією метою працівники державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки Вінницького районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькі області  організовують та проводять ряд заходів спрямованих на недопущення виникнення пожеж під час проведення свят.

Поліцейські офіцери громади провели інформаційні заходи з протидії насильству

1 грудня в залі засідань Гніванської міської ради поліцейські офіцери громади капітан поліції Руслан Кісь та лейтенант поліції Валентин Брик провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на тему запобігання та протидії домашньому насильству.