3 червня у Вінниці відбувся Всеукраїнський танцювальний фестиваль східних мистецтв «Салям-Намасте»

Фестиваль відбувся із нагоди одразу чотирьох річниць: 25-річчя дипломатичних відносин України та Індії, 70-річчя незалежності Індії, 50-річний ювілей засновника та організатора фестивалю, танцюриста Сергія Журавльова, а також 40-річчя його творчої діяльності.

По вул. Соборній, 64 встановлено новий дитячий майданчик

По вул. Соборній, 64 встановлено нове дитяче обладнання ( гірку, гойдалку та карусель для дітей молодшого шкільного віку, для підлітків - спортивний комплекс "Юніор". Кошти на обладнання виділила Гніванська міська рада. Всі роботи по встановленню обладнання проводилися власними силами небайдужих мешканців.

Дитяча команда ФК "Гнівань" вкотре стали переможцями

6 червня відбулись змагання  серед юнаків 2005-2006 року за кубок РДЮСШ з футболу присвяченому "Дню захисту дітей". У змаганнях взяло участь 7 команд, серед яких і наша команда ФК "Гнівань", яка отримала друге призове місце. Вітаємо наших спортсменів з перемогою та бажаємо невичерпної життєвої наснаги та примноження своїх здобутків!

Сьогодні відзначають День журналіста

Дата для святкування "Дня журналістів" була вибрана не випадково. Саме в цей пам'ятний день, в Брюсселі, Національна спілка журналістів України, переважною більшістю голосів, був прийнятий до лав Міжнародної федерації журналістів - найбільшої в світі організації професійних працівників ЗМІ. Вітаємо всіх журналістів із професійним святом та бажаємо натхнення та безліч читачів.

Про відключення газопостачання

Адміністрація Тиврівської газової дільниці повідомляє, що з 06.06.2017 року працівниками дільниці будуть проводитися роботи по плановому технічному обслуговуванню систем газопостачання житлових багатоповерхових будинків за адресою м. Гнівань, вул. Соборна, 64 та Квітнева, 2. На період проведення робіт газопостачання буде припинено. Відновлення газопостачання буде проводитися після закінчення робіт.

Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей!!!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У Вінниці відбувся дитячий футбольний фестиваль

З 29 по 31 травня у Вінниці, на Центральному міському стадіоні, проходив фестиваль дитячого футболу. Окремо змагалися хлопчики 2008, 2009 і 2010 – 2011 р.н.Наша команда ФК "Гнівань" взяла участь та показала хороші результати