Анатолій Кучер днями відсвяткував день народження. Нашому земляку виповнився 51 рік. Протягом останніх років Анатолій, проживаючи в США, є членом громадської організації «Гніванчани» та активно допомагає вирішувати нагальні проблеми нашого міста.

Як меценат, Анатолій Кучер вкладає свої кошти в медицину та культуру. За його фінансової допомоги проводяться свята та ремонтується обладнання в лікарні. А сьогодні за сприяння міського голови Володимира Кулешова, голови ГО «Гніванчани» Анатолія Дрозда та помічника консула України у штаті Вашингтон Анатолія Кучера готується велика допомога обладнанням гніванській медицині.

Виконавчий комітет міської ради вітає Анатолія Кучера з Днем народження та  бажає йому успіхів в усіх сферах життя.  Нехай Господь допомагає в справах, а      Ангел-охоронець оберігає від бід!