У Гнівані замайорів прапор Європейського Союзу

Дата: 11.05.2017 11:16

11 травня біля приміщення Гніванськоъ міської ради відбулася урочиста церемонія підняття прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення ради міністрів ЄС, щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення дня Європи.

У заході взяли участь представники бюджетних установ навчальних закладів, депутати та жителі міста Гнівані. Міський голова Володимир Кулешов привітав всіх присутніх з даною подією, адже безвізовий режим це перший, але дуже важливий крок щодо інтеграції України до Європейського Союзу. Право підняти прапор було доручено секретарю міської ради Андрію Висідалку та кращим учням шкіл міста Юлії Кулібабі та Ігору Бабію. Також до вітального слова долучилися вчитель історії Олександр Коваль та учениця ЗОШ №1 Ольга Панамаренко. Ведучою заходу була в.о.директора Гніванського БК Наталя Давидова.