Благоустрій громади - проблема кожного з нас!

Дата: 09.08.2018 08:38

У зв’язку із об’єктивними та суб’єктивними причинами (а саме самовільні насипи піску, землі, відсіву мешканцями біля огорож своїх домоволодінь та посипання комунальною службою дороги у зимовий час) на вулицях нашого міста утворюються підвищення із таких насипів, що зменшує ширину дорожнього покриття та призводить до руйнування асфальту через утворення калюж. На даний час проводиться зачистка узбіч вулиці Курортної. У планах міської ради є розчистка усіх вулиць громади, де узбіччя вище асфальтного покриття.

Також дуже часто по вулицях міста бачимо виведені  водостоки за межі прибудинкової території. Відповідно скупчення дощової води виводиться на асфальтне покриття вулиць, що призводить до утворення вибоїн на дорогах.