СИЛАМИ АКТИВІСТІВ

Дата: 13.08.2018 16:36

До Дня будівельника депутати та працівники міської ради організували роботу з облаштування місця благоустрою скверу на розі вулиць Соборної та Курортної. Гнівань – місто, в якому впродовж півтора століття видобувають граніт, а тому елементи благоустрою були виконані з застосуванням каменю. Ініціатором та організатором заходу був міський голова Володимир Кулешов, який разом з однодумцями, справжніми патріотами свого міста, брав участь у реалізації задуманого, а саме благоустрою даної території власними силами без використання коштів з міського бюджету.

До корисної справи долучилися меценати: Анатолій Дрозд (голова ГО «Гніванчани»), Віктор Берещук (ВАТ «Гніванський кар'єр»), Олексій Сінельник (ПП «Січ»), Віталій Подолян (приватний підприємець) та депутати міської ради Станіслав Романенко, Віталій Філіпенко, Олег Кудирко, Максим Берещук, працівники міськради Андрій Висідалко, Віктор Пурдик, Вікторія Шаргородська, Дмитро Файдюк, Оксана Поштар та Олена Бережанська.
Сподіваємося, що такі суботники стануть хорошою традицією для покращення благоустрою нашої громади.
Запрошуємо всіх небайдужих долучатися до подібних заходів!